strony internetowe
Nieszablonowe strony internetowe, tworzenie sklepów...
e-mail: k@staa.pl
tworzenie stron z CMS witryny internetowe
 
cena strony, cena banera

Najczęściej zadawane pytania związane z projektami www

Czas realizacji strony www

Czas realizacji projektu jest uzależnony od rodzaju, złożoności, wielkości projektu oraz technologii wykonania. W przypadku strony www zawierającej podstawowe informację - czyli przykładowo o firmie, oferta firmy, galeria, kontakt jest to około 7dni roboczych. Dokładny czas konieczny na wykonanie strony www czy innego projektu internetowego jest ustalany indywidualnie.

 

Etapy realizacji projektu

Można podzielić je na kilka głównych grup:
PROJEKTOWANIE - przygotowanie wstępnego projektu graficznego strony oraz przedstawienie klientowi. Czas konieczny na ten etap to 2-3dni. Jeśli przedstawiony projekt nie w pełni zadowla klienta, nanoszone są poprawki lub ewentualnie wykonywana jest inna wersja projektu graficznego.

PROGRAMOWANIE oraz IMPLEMENTACJA - tworzenie kodu strony, indywidualnych funkcji oraz skryptów niezbędnych do tego aby strona mogła działać, reagować na zdarzenia użytkownika. 

FINALIZACJA - po akceptacji oraz rozliczniu się, serwis wgrywany jest na serwer wskazany przez Klienta lub umieszczany na naszym serwerze (do ustalenia). Wykonywane są również wszystkie czynności związane z uruchomieniem strony (podpięcie domeny/adresu www, zmiana ustawień konfiguracyjnych domeny, serwera...).

 

Co muszę określić aby zlecić wykonanie strony

Zapraszamy do zapoznania się z działem Kontakt - szybka wycena

 

Czy tworzone strony www to autorskie rozwiązania

Wszystkie tworzone strony są w pełni autorskimi projektami, rozwiązaniami. NIE są budowane w oparciu o gotowe szablony. Dzięki czemu otrzymują Państwo w pełni spersonalizowany wygląd oraz funkcje.

 

Czy konieczna jest zaliczka

Tak, niezbędna jest zaliczka. Wartość zaliczki ustalana jest indywidualnie i jest zależna od wielkości projektu. Rozliczenie końcowe za gotową stronę internetową następuje po wykonaniu oraz akceptacji przez zlecającego.

 

Co to jest CMS

System CMS - system do samodzielnej edycji treści strony, zdjęć w przygotowanej, stworzonej stronie www. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale aktualności.

Tworzenie sklepów internetowych. Własny sklep w atrakcyjnej cenie, responsywne strony internetowe...
• responsywne strony www,
• tworzenie sklepów internetowych,
• tanie banery flash,
• dowolne projekty internetowe
programowanie, grafika...
Copyright © staa.pl